ساعت کاری: 8 تا 17

درباره ی ما

شرکت رادین تجهیز صدرا بعنوان زیر مجموعه ی هلدینگ آترا با هدف تامین متریال مورد نیاز صنایع مادر از قبیل نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد نیروگاهی و… فعالیت خود را آغاز کرده و با اتکا به روابط گسترده بازرگانی بین المللی و نیز شناخت از نیازمندی‌های صنایع مختلف کشور آماده ارائه خدمات مورد نیاز به کارفرمایان محترم است.

این شرکت با در اختیار داشتن کادر مجرب فنی و بازرگانی و همچنین ارتباطات مناسب با سازندگان معتبر خارجی و داخلی، آمادگی خود را جهت انجام پروژه های مختلف تامین کالا اعلام می‌کند.

در بخش بازرگانی، با تکیه بر کارشناسان مجرب و دفاتر این شرکت در کشور های مختلف تامین کلیه کالاها امکان پذیر است.

در بخش فنی نیز کارشناسان با بررسی کامل و مطمئن مدارک فنی دریافتی و ارسالی، از صحت انجام فرآیند کار و درخواست کارفرماهای محترم اطمینان حاصل می‌کنند و در تمامی مراحل خرید تا تحویل، بر این پروسه نظارت کامل دارند.

از زمان تاسیس تاکنون، شرکت رادین تجهیز صدرا صدها پروژه را با موفقیت تکمیل نموده و با شرکت های دولتی و خصوصی از جمله شرکت ملی نفت ایران، شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، شرکت ملی حفاری، شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و شرکت‌های پتروشیمی مارون، اروند، مبین و… همکاری می‌کند.

تامین انواع متریال شامل انواع مقاطع متریال‌های آلیاژی مصرفی در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی از تولید کنندگان معتبر آسیایی، اروپایی و آمریکایی و ارائه دهنده راهکارها و خدمات فنی و مشاوره ای به مشتریان در ایران و خاورمیانه، بر پیشرفت مداوم، استانداردهای بالای تجاری و اخلاقیات تمرکز دارد و منجر به افزایش ارزش مشتریان می شود.

شرکت رادین تجهیز صدرا با عضویت در لیست بلند وزارت نفت و بسیاری از شرکت های پتروشیمی و پالایشگاهی، آماده ارائه خدمات و تامین کالاهای متریال در زمینه نفت ، گاز ، پتروشیمی ، صنایع نیروگاهی ، فولادی و … بصورت تأمین از کارخانجات سازنده در آسیا و اروپا می باشد . همچنین این شرکت با در اختیار داشتن کادر مجرب فنی و بازرگانی و همچنین ارتباطات مناسب با سازندگان معتبر خارجی و داخلی توانسته به صورت فوری نیاز کارفرمایان محترم را در صنایع مختلف برآورده سازد.

تیم رادین

همکاران

امیرحسام شکری

کارشناس فروش

اطلاعات تماس :

09120592076

نغمه شهسواری

کارشناس فروش

اطلاعات تماس :

09925678815

مهدی نوریان

کارشناس خرید داخلی

اطلاعات تماس :

09120164582

هانیه رنجبر

کارشناس خرید خارجی

اطلاعات تماس :

09925678814

علی بحرانی

مدیر خرید

اطلاعات تماس :

 09120513044

علیرضا رضایی

کارشناس فنی

اطلاعات تماس :

 09120469552